Новини

Популярний додаток «зійшов з розуму» і почав заражати смартфони українців вірусом

Google Play

Одна з найпопулярніших програм, в тому числі і серед українців, зійшла з розуму після недавнього оновлення. Постраждали, за попередніми оцінками, десятки тисяч людей, на їхніх смартфонах з’явилася небажана реклама. Тепер репутація розробників знищена, а користувачі масово видаляють їх програму зі своїх смартфонів. Поспішайте видалити і ви, якщо вона у вас встановлена!


Який додаток збожеволів і як з ним впоратися

Зчитувач кодів Barcode Scanner з Google Play – програма, що з’явилася на ринку аж ніяк не вчора, на відміну від більшості інших сумнівних додатків. Аж до недавнього часу вона була дуже популярною, і ніяких претензій до неї не виникало, що прекрасно видно, наприклад, з відгуків на цю програму в інтернет-магазині:

Як повідомляють фахівці з комп’ютерної безпеки з компанії Malwarebytes, проблеми з Barcode Scanner виникли після поновлення програми в грудні минулого року. За незрозумілих причин системи безпеки Google не зреагували належним чином на шкідливий код в програмі. Неясно також, був присутній код в оновленні спочатку, або ж його туди «вставили» зловмисники. Але так чи інакше, на смартфони з встановленим на них додатком Barcode Scanner почав приходити рекламний контент вкрай сумнівної якості.

Згідно зі статистикою Google Play, дана скомпрометована програма встановлена ​​на більш ніж десять мільйонів пристроїв. Експерти настійно рекомендують якомога швидше видалити цю програму.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Украинцы в опасности: мошенники имитируют Viber

В минуле

Популярное приложение «сошло с ума» и начало заражать смартфоны украинцев вирусом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle