Бізнес та акції

ПриватБанк запустив послугу, яку українці чекали роками

ПриватБанк запустив нову послугу, про яку вже давно просили українці, які займаються цінними паперами, а також ті, хто давно хотів подумати про інвестування, але ніяк не міг почати.


Нова послуга Приватбанку

З останнім оновленням веб-версії додатка Приват24 він отримав функцію управління цінними паперами. Тут є весь необхідний інструментарій, до якого входять як старі функції управління цінними паперами, так і нові функції і ідеї, про які українці давно просили.

Зокрема, тепер можна підписувати документи на відкриття рахунку в цінних паперах і придбати їх, використовуючи свій Smart ID. Завдяки цьому з’явилася можливість подавати будь-які заявки на проведення банківських операцій в будь-який зручний для вас час, причому не тільки з комп’ютера, але і з телефону. Також в нову версію доданий калькулятор, який дозволяє самостійно розраховувати доходи з ваших інвестицій, а також надходження і витрати.

Як ми писали раніше, Приватбанк відкрив відділення нового типу в самому центрі Києва, за адресою Майдан Незалежності, 2. У майбутньому такі відділення повинні відкритися по всій Україні, і замінити звичайні аналоги. Нововведення полягає в тому, що в ньому немає кас, персоналу та інших, здавалося б, невід’ємних деталей будь-якого іншого відділення. Зате в ньому є все, що необхідно для самообслуговування – спеціальний кіоск, мультитачбари, цифрові екрани. Це дозволяє виконувати будь-які операції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Шахраї взяли на клієнта «ПриватБанку» кредит сумою в 45 тисяч гривень, банк відмовився допомогти

В минуле

ПриватБанк запустил услугу, которую украинцы ждали годами

В майбутнє

Також буде цікаво