Бізнес та акції

ПриватБанк блокує карти українців залишаючи без грошей

Клієнти ПриватБанку знову скаржаться на блокування карт з незрозумілих причин. На сайті Мінфіну з’явилася нова скарга від жінки, всі рахунки якої були заблоковані, через що вона залишилася без будь-яких засобів до існування.


Новий скандал з блокуванням рахунків

За словами жінки, через блокування всіх рахунків вона навіть не може їздити в громадському транспорті, а дитина – не може харчуватися у шкільній їдальні. У банку спочатку пообіцяли розглянути справу протягом доби, проте потім збільшили термін до п’яти днів. Минув уже тиждень, а віз і нині там. Жінка була клієнткою ПриватБанку протягом одинадцяти років, проте тепер, здається, буде розглядати інші варіанти.

У відгуку жінка написала наступне: «Жахливе ставлення банку до постійних клієнтів. Політика Приватбанку мені не зрозуміла, вона нетактовна і насторожує, ніколи не знаєш, в який момент тебе кинуть! Не рекомендую банк тим, хто подорожує, можете в одну мить залишитися без засобів! Та й всім іншим теж рекомендую подумати перш ніж починати користування банком!». Скріншот з історією ми, як завжди, докладаємо до статті.

На скріншоті також видно і відповідь банку, яка, судячи з усього, написана якимось ботом або просто співробітником, що використовує метод «скопіювати-вставити». «Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. У разі, якщо у вас залишилися додаткові питання, ви можете відправити запит на адресу для кореспонденції». Очевидно, саме такої відповіді чекає людина, що залишилася без копійки особистих заощаджень.

Як ми писали раніше, ПриватБанк регулярно моніторить доходи клієнтів. Вважається, що мета такого аналізу – допомогти державі виявити тіньові доходи і сірі зарплати. Тотальних перевірок немає, але вибіркові – є. Експерти радять не дратувати банк сильними розбіжностями між зазначеним рівнем доходів і сумами, які надходять на карту.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone позволяет смотреть видео бесплатно в течение 4 месяцев

В минуле

ПриватБанк блокирует карты украинцев оставляя без денег

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle