Бізнес та акції

ПриватБанк попередив клієнтів про кардинальні зміни в роботі відділень

Відділення нового типу Приватбанк відкрив в самому центрі Києва, за адресою Майдан Незалежності, 2. Згодом такі відділення повинні з’явитися по всій Україні, а згодом і зовсім стати основними. Нововведення полягає в тому, що в ньому немає кас, персоналу та інших, здавалося б, невід’ємних деталей будь-якого іншого відділення. Зате в ньому є все, що необхідно для самообслуговування – спеціальний кіоск, мультитачбари, цифрові екрани. Це дозволяє виконувати будь-які операції.


Відділення майбутнього: як воно влаштоване.

Потрапити в відділення клієнт Приватбанку може за допомогою біометрії. Ви можете виконати операції через Приват24, скористатися одним з мультитачбарів або ж, якщо вам потрібно, звернутися до хостес. Для операцій з готівковими коштами відділенні обладнані спеціальні універсальні банкомати.

Крім фінансових операцій, нове відділення може використовуватися клієнтами ПриватБанку в якості спеціального коворкінгу. Для таких цілей обладнано все необхідне, в тому числі ігрова кімната. Для залучення більшої кількості клієнтів тут також будуть проводитися тренінги, майстер-класи та інші заходи, які може відвідати будь-який клієнт.

Така концепція не нова для розвинених країн. У експертів з ПриватБанком і Mastercard Advisors, які розробляли концепцію нового відділення, перед очима були приклади – понад тридцять аналогічних випадків в вісімнадцяти найрозвиненіших країнах планети. Були також враховані дослідження, які виявили основні потреби банківських клієнтів, такі як впровадження цифрових сервісів на більш високому рівні. Одна з головних цілей – позбутися черг і знизити до мінімуму час, яке українці проводять у відділеннях банку.

Concept Store, як було названо відділення нового типу, обладнано за найвищими стандартами безпеки – як цифрової, так і епідеміологічної, що важливо в умовах пандемії. Тут регулярно проводиться дезінфекція, є засоби для вимірювання температури і забезпечення індивідуального захисту відвідувачів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що робити, коли банкомат ПриватБанку або Ощадбанку видав фальшиві гроші

В минуле

ПриватБанк предупредил клиентов о кардинальных изменениях в работе отделений

В майбутнє

Також буде цікаво