Новини

Samsung Galaxy S9 втратив половину вартості в Україні

Можна нескінченно дивитися на три речі: як горить вогонь, ллється вода і дешевшають флагмани від Samsung. Але якщо оскаржити твердження про вогонь і воду ще, в взагалі-то, можна, то зробити те ж саме з апаратами корейського бренду навряд чи вийде. По крайній мере, якщо говорити про Galaxy Note 9, то менше ніж за рік він втратив рівно половину від своєї початкової ціни, по якій він в минулому серпні з’явився в українському роздробі. Все сталося настільки швидко, що навіть ми спочатку в це не повірили.

Ціна, за якою Galaxy Note 9 доступний для покупки в українському роздробі на 19 липня 2019 року, становить всього лише 16 тисяч гривень. В даному випадку мова йде про базову конфігурацію з об’ємом пам’яті 128 ГБ, однак це не скасовує колосальності здешевлення. Адже ще рік тому «дев’ятка» вийшла в продаж на вітчизняний ринок за ціною більше 30 тисяч гривень, затьмаривши собою всіх своїх попередників.

[image lightbox=”1″ caption=”Samsung Galaxy S9″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Samsung-Galaxy-S9.jpg[/image]

Чому варто купити Galaxy Note 9

Зрозуміло, придбати Galaxy Note 9 за 16 тисяч вийде тільки у сірих ритейлерів. Вони домагаються такої низької ціни завдяки тому, що ввозять апарати в обхід офіційних каналів поставок і не платять мита, а також повертають від 12 до 19% сплачених в Європі за гаджет коштів за програмою Tax Free. В результаті покупець отримує можливість придбати топовий все ще флагман за більш прийнятні гроші, ніж в офіційному роздробі.

Звернути увагу на Galaxy Note 9 варто з кількох причин. По-перше, це, звичайно, дисплей. Смартфон оснащений передовою AMOLED-матрицею, яку експерти DisplayMate навіть назвали  досконалою. По-друге, це Надпродуктивна начинка. Процесор Exynos 9810 укупі з 6 ГБ оперативної пам’яті творить чудеса, забезпечуючи високий рівень швидкодії в будь-яких іграх і навіть підтримкою режиму 60 fps в Fornite. І, по-третє, це, звичайно, перо. Завдяки йому Galaxy Note 9 перетворюється в портативний блокнот, дозволяючи робити позначки, редагувати скріншоти і навіть писати рукописні листи. А що ще потрібно для щастя?


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button