Статті

Xiaomi блокує додатки Google: що це значить для користувачів

Google Pay

Для більшості не новина, що компанія Xiaomi з легкої руки колишнього президента США, потрапила в список компаній підозрюваних в шпигунстві на користь Комуністичної партії Китаю.


Кілька днів затишшя, взяті на обдумування ситуації, здається підійшли до кінця і в головах босів «Xiaomi» сформувався якийсь план протидії цим санкціям. Безумовно всієї картини ми ніколи не побачимо, але проаналізувавши перші рішення, можемо зробити висновок про подальшу долю бренду.

Зустрічний позов

Компанія вже подала зустрічний позов проти Пентагону і Мінфіну США, намагаючись на законних підставах опротестувати додавання в список компаній взаємодіючих з військовими силами Китаю. У позові йдеться, що більше 70% акцій компанії ніколи не належали особам які мають хоч якесь відношення до збройних сил країни.

Як ви розумієте (в сучасному світі) шанси виграти такий процес наближаються до нуля, однак цей крок потрібен скоріше для позначення позиції, ніж для реального розгляду.

Петиція проти «Google Телефон»

Напевно ви не були в курсі, що на форумі Mi Community ще 31 грудня минулого року, була створена тема, в якій користувачам смартфонів Xiaomi було запропоновано проголосувати за повернення стандартного додатка для дзвінків, в усі без винятку смартфони компанії.

Як ви бачите, «За» проголосували понад 90% мешканців форуму і їх кількість продовжує зростати.

Цей пост не залишився непоміченим, але керівники компанії поки відмовилися приймати настільки вагомі рішення, напевно сподіваючись на позитивний результат протистояння з США.

Блокування Google Servises

Відразу хочемо пояснити. Для того щоб в вашому смартфоні з’явилася можливість установки будь-яких додатків компанії Google, на ньому повинен бути встановлений спеціальний пакет – Google Mobile Service (далі по тексту GMS).

Одні з перших користувачів MIUI 12.5, офіційна презентація якої відбудеться 8 лютого, почали помічати, що на їх бюджетні та середньобюджетны смартфони, з незрозумілих причин, неможливо встановити GMS.

Була створена спеціальна тема на офіційному форумі Xiaomi, в якій велика кількість тестувальників нової версії MIUI, почали висловлювати невдоволення і задавати адміністрації питання.

Через деякий час відповідь все ж було отримано. Після повідомлення одного з користувачів, який написав, що компанія зобов’язана надавати йому право самому вибирати якими сервісами користуватися і не в праві блокувати установку GMS. Модератор форуму відповів наступне:

Цю відповідь можна розцінювати як офіційну

Перш за все, спасибі за вашу підтримку Xiaomi. Моделі смартфонів без встановлених сервісів, більше не будуть підтримувати установку служби GMS через серйозні проблеми з їх роботою. Ви можете видалити всі встановлені Google додатки Сподіваємося на розуміння

Звичайно ж поки, це блокування стосується тільки деяких моделей смартфонів, що працюють на території Китаю, але загальна тенденція зрозуміла. У Xiaomi прекрасно розуміють, що непоміченим цей прецедент не залишиться, а Google (в разі повного видалення з усіх смартфонів Xiaomi, Redmi і Poco), понесе величезні збитки.

Цим кроком Xiaomi не тільки показують силу, але і намагаються протестувати роботу смартфонів без Google сервісів, щоб в разі чого, мати уявлення про те, як реалізувати нові партії на глобальному ринку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо прості способи швидко очистити пам’ять будь-якого смартфона

В минуле

Nokia представила новий бюджетний смартфон за 2999 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle