Без рубрики

Sony представить перший смартфон з 5K-екраном

Обговорення
Sony

У лютому нинішнього року компанія Sony анонсувала смартфон Xperia 1 – перший в світі смартфон з співвідношенням сторін 21: 9 і 4K-экраном. Тепер в мережі з’явилася інформація про підготовлюваний до випуску смартфон Sony Xperia 1R (модельний номер J8220), головною особливістю якого стане 5K дисплей.


Sony Xperia 1R збереже співвідношення сторін 21: 9. Число пікселів на екрані збільшиться на 41% і досягне 5040 × 2160 пікселів (у Xperia 1 – 3840 × 1664 пікселів). Щільність пікселів збільшиться з 643 ppi до 899 ppi.

Також японський виробник працює ще над двома смартфонами з модельними номерами J8010 і J8210. Обидва гаджета отримають підтримку 5G-мереж. Офіційний дебют новинок від Sony відбудеться на міжнародній виставці IFA 2019, яка пройде в Берліні, з 6 по 11 вересня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Користувачі iPhone все частіше переходять на Android

В минуле

Samsung Galaxy Tab S6 розчарував одразу по двом параметрам

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Nazar Stefanitsky

    Вона б перше телевізор представила з 5К екраном, а то відразу смартфон. На дідька в смартфоні 5К екран? Маркетинг? Це мабуть апскейлінг, як і з 4К. Автономність завезуть для 5К?

Комментарии для сайта Cackle