Hardnews

Розсекречено вбивцю флагманів від Xiaomi

Redmi K11

Новий флагман від Xiaomi отримає топовий процесор і компактну фронтальну камеру. Про це повідомляє китайське видання MyDrivers.


Генеральний директор дочірньої Xiaomi компанії Redmi Лу Вейбін (Lu Weibing) заявив, що новий флагман K40 отримає актуальний чіп Snapdragon 888. Також Вейбін зауважив, що смартфон буде оцінений в 2999 юанів або близько 13 тисяч гривень. Повноцінний реліз розсекреченого пристрою очікується в лютому.

Також журналісти посилаються на інсайдерів, які розкрили деякі характеристики «вбивці флагманів», як вони самі називають новий смартфон. За їхніми даними, Redmi K40 отримає найкомпактнішу фронтальну камеру на ринку, яка буде розташована в центральній частині передньої панелі. Її розмір складе 2,8 міліметра. На задній панелі пристрою буде знаходитися камера з чотирма об’єктивами.

Джерела зазначили, що флагман від Redmi отримає дисплей, виготовлений за тією ж технологією, що і екран флагманського Xiaomi Mi 11. Таким чином, дисплей, ймовірно, отримає підтримку частоти відображення картинки 120 герц.

У мережі також є інформація про те, що Redmi K40 вийде в декількох версіях, одна з яких отримає процесор Snapdragon 870. Цей чіп є покращеною версією Snapdragon 865+.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні впали ціни на iPhone 12. Купувати чи ні?

В минуле

У світі новий найпопулярніший виробник смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво