Hardnews

Названо смартфони, які точно не варто купувати в 2021 році – список і “пруфи”

Настав 2021 рік, саме час міняти свій мобільний телефон, благо на ринок надійшло безліч гідних новинок. Але серед них затесалася «огидна трійка» телефонів, які хоч і розрекламовані, проте не варті своїх грошей.


Першим з «трійці аутсайдерів» став Xiaomi Redmi Note 8T. Даний виріб китайських розробників вийшов в 2019 році і вже на момент випуску був досить застарілим. Класичний для того часу 6.3 дюймовий IPS дисплей, а також чіпсет Snapdragon 665 – ось основні переваги моделі, але вони не переважать мінуси, яких в телефоні реалізовано досить. Тут і батарея на 4000 мАч, яка і обсягом не блищить і швидкістю зарядки, і застарілий процесор, і оформлення, що включає незручний для очей напис на нижній рамці. А ціна у телефону дуже навіть висока, проте вона взагалі не виправдовує вкладення.

Redmi Note 8T

Другою «кульгавою конячкою» є Honor 10i, випущений 1.5 роки тому. Даний телефон ще при випуску здавався якимось «Квазімодо» – тут вам і застарілий на момент релізу процесор Kirin 710F, і вкрай нестабільна батарея на 3400 мАч (дуже вже малий обсяг), до того ж вона не підтримує технологію швидкої зарядки. Розробники розуміли, що випускають браковану модель, і намагалися виправити малий обсяг доступної енергії шляхом штучного зниження параметра максимальної яскравості дисплея (тут він дорівнює 376 Ніт, хоча стандарт – 400 Ніт), однак ціну вони знижувати не захотіли, через що він обійдеться покупцеві мінімум в 7000 гривень.

Honor 10i

Третім «аутсайдером» є Samsung Galaxy A41 – тут спостерігається тотальна економія, помножена на вихвалки і піар, покликані компенсувати очевидні недоліки «розкрученості». Спостерігається класичний набір недоліків – слабка батарея на 3500 мАч, низькопродуктивний процесор Helio P65, який не тільки «гальмує» телефон, але і споживає занадто багато енергії. Ну і класика жанру – вся ця «слабкість» обійдеться покупцеві в 8000 гривень.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi Note 10 – топові характеристики і дизайн флагмана

В минуле

Як не дати свій номер телефону в руки шахраїв: ТОП порад

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle