Новини

Xiaomi Mi Smart Band 4 доволі значимо опустився в ціні

Ринок переносної електроніки розвивається з шаленою швидкістю, тому що за один тільки 2018 року фітнес-браслети в Україні, за офіційними даними, стали купувати частіше в цілих три рази, а вже за підсумками нинішнього року показники можуть виявитися ще більш значними. Це говорить про те, що все більш широке коло людей зацікавлено в покупці таких наручних пристроїв і це, поза будь-якими сумнівами, тільки на руку виробникам, тому що за рахунок цього вони можуть створювати і випускати на ринок нові моделі, а найбільш просунутою серед таких на ринку зараз є Xiaomi Mi Smart Band 4, яка вийшла на ринок місяць тому.

Буквально на днях даний трекер стане доступний для покупки в усіх офіційних магазинах на території України, завдяки чому в фірмових магазинах виробника і в торгових точках його партнерів зробити покупку цього спортивного браслета можна за 1299 гривень, тобто по вкрай високий ціні в порівнянні з рекомендованою вартістю. Проте, як вдалося з’ясувати в ході дослідження ринку, Xiaomi Mi Smart Band 4 доволі значимо опустився в ціні одразу після старту продажів, причому прямо на українській території. За рахунок цього тепер купити цей наручний гаджет можна за набагато більш привабливою вартістю, ніж раніше. Це сталося через кілька днів з моменту появи у продажу.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi Smart Band 4″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Xiaomi-Mi-Smart-Band-4.jpg[/image]

Так, зокрема, вже зараз придбати даний трекер можна за 1035 гривень, тобто суттєво нижче в порівнянні зі стартом продажів. За такої вартості Xiaomi Mi Smart Band 4 продають десятки торгових точок на території України, причому з кожним днем ​​таких ставатиме все більше і більше. Вони пропонують придбати не тільки сам фітнес-браслет, але ще і оригінальний ремінець для нього, а такий буває чорного, червоного, барежевого і синього кольорів. Чим краще у магазина репутація в мережі і чим більше відгуків, тим правильніше робити в його сторону вибір.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi Smart Band 4 вартість в Україні”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Xiaomi-Mi-Band-4.png[/image]

За таку скромну суму грошей покупець отримує відмінний спортивний браслет, оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів з підтримкою сенсорного управління, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до смартфонів, а також, крім того, багатьма іншими особливостями. У число таких входять загартоване скло для захисту екрану від пошкоджень, а також корпус із захистом від води за стандартом IP68, що дозволяє занурюватися з трекером під воду на глибину до 50 метрів, тому що заявляється підтримка тиску до 5 АТМ. З урахуванням своєї ціни це дійсно вкрай вигідна покупка.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button