Бізнес та акції

Названий банк в якому найкраще брати кредит на авто, іпотеку та бізнес

Кредитна карта

Названо банк, в якому найкраще брати кредити – як споживчі, так і на бізнес. Щорічне дослідження показало, що найкращим банком в Україні на 2020 рік був Ощадбанк.


В якому банку найкраще брати кредити

Згідно з результатами щорічної премії Prostobank Awards, яка видається компанією «Простобанк Консалтинг», Ощадбанк отримав найбільшу кількість перемог серед всіх інших банків в нашій країні. Вісім продуктів для бізнесу та фізичних осіб були визнані найкращими.

У ТОП-3 кращих на ринку увійшли іпотечні та автомобільні кредити від Ощадбанку. Це авто-програми «Ощад Драйв» і «Легкий кредит» з першим і третім місцями, а також іпотечні програми «Звичайно, 15» і «Звичайно, 99» з такими ж позиціями. У номінації «Кращі споживчі кредити під заставу» лідирує продукт Ощадбанку «Кредит під заставу нерухомості».

Також відзначено нагородами ряд депозитних і кредитних продуктів Ощаду:

  • «Відновлювана кредитна лінія» зайняла II місце в номінації «Кращі кредити для бізнесу»
  • Депозит «Максимальний» (без права дострокового розірвання) в номінації «Кращі депозити для бізнесу», а також тарифний пакет «Мій бізнес» в номінації «Кращі пропозиції щодо розрахунково-касового обслуговування» зайняли треті місця.

Як ми писали раніше, починаючи з 18 січня в відділеннях Ощадбанку розпочинається прийом заявок від українців, які хочуть підключити газопостачання від компанії «Нафтогаз Україна». Заявку вам допоможуть заповнити самі співробітники Ощадбанк. Протягом не більше, ніж п’яти-семи робочих днів ви отримаєте інформацію від «Нафтогазу», в якому вас повідомлять про перехід і дадуть подальші інструкції. Статус заявки ви можете перевірити на сайті gas.ua. Натисніть кнопку «Перевірити статус заявки» і введіть свій EIC-код у відповідному полі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як насправді глушать стільниковий зв’язок

В минуле

Назван банк в котором лучше всего брать кредит на авто, ипотеку и бизнес

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle