Статті

Сім безкоштовних додатків, які повинні бути на кожному смартфоні

Зробити роботу зі смартфоном більш зручною набагато простіше, ніж здається. Адже майже у кожної зі стандартних програмам є один або навіть кілька конкурентів, які комусь припадуть більше до смаку.


Які ж мобільні програми має сенс в обов’язковому порядку встановити на девайс, щоб спілкування з ним стало легшим і приємнішим? Є як мінімум п’ять типів таких додатків.

1. Альтернативні карти. Якщо за замовчанням встановлено карти Google, то можна додати  Maps.me або Waze. На одних частіше оновлюються панорами вулиць, інші краще працюють з пробками в різних містах і будують маршрути проїзду на громадському транспорті, на третіх є “народне” редагування даних і додавання інформації про дорожні події в реальному часі, четверті краще будують пішохідні маршрути в віддалених селах.

Waze

Waze

2. Менеджер паролів. Це може бути Dashlane, 1Password, KeePass, LastPass (і ще кілька на вибір ). Якщо ви користуєтеся декількома браузерами, кожен з яких пам’ятає тільки свій набір паролів (а таких людей багато), то загальний менеджер паролів послужить хорошу службу.

LastPass

LastPass

3. Альтернативна камера. На додаток до камери за замовчуванням від виробника ніколи не буде зайвим поставити легендарну Google Camera або якийсь професійний інструмент з підтримкою ручної витримки / діафрагми, щоб більш точно контролювати процес зйомки.

Google Camera

Легендарна Google Camera вміє дуже багато

4. Альтернативна клавіатура – Gboard від Google або SwiftKey від Microsoft. Нерідко клавіатури, вже встановлені в системі, не такі зручні, як ці дві.

SwiftKey

SwiftKey вміє значно більше стандартної клавіатури

5. Незвичайна оболонка (або launcher) замість тієї, яку встановив виробник. Любителі аскетичного дизайну полюблять Google Now (вона ж Google Старт), а ті, хто любить возитися і довго все налаштовувати під себе, оцінять Nova Launcher.

Nova Launcher

Nova Launcher

6. Ще один браузер. На додаток веб-оглядачеві за замовчуванням ніколи не буде зайвим поставити Chrome, Firefox або Opera. Не виключено, що “дефолтний” браузер після цього буде забутий назавжди як страшний сон.

Google Chrome

Google Chrome – найпопулярніший мобільний браузер

7. Додаток для спорту. Це може бути Adidas Training, Nike Training Club або щось ще. Навіщо воно потрібно? Тим, хто сидить за комп’ютером, просто небхідно робити зарядку, нехай навіть коротку. В умовах віддаленої роботи, коли багато хто працює з дому, і повільно пересувається між ліжком, кухнею і письмовим столом, дуже важливо зберігати активність. Додатки вміють нагадувати про необхідність порухатися і пропонують великий список тренувань.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо три iPhone, які не отримають iOS 15

В минуле

Розкрита головна небезпека популярного спортивного додатку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle