lifecell

lifecell вирішив роздати абонентам по ще одній SIM-картці: для чого вона?

Lifecell роздає абонентам додаткові сім-карти. Для чого вони? В першу чергу, щоб мати можливість їх замінити. Є таке неписане правило життя, яке є окремим випадком «закону підлості»: все, що ламається, ламається раптово. Це стосується і сім-карт. Ваша стара затерта картка, яка пережила кілька телефонів, може перестати працювати в самий невідповідний момент, наприклад, ввечері у відрядженні напередодні важливого дзвінка. Або ж у вас просто вкрадуть телефон і викинуть карту в найближчий сміттєвий бак. Зрозуміло, злодій теж не буде вибирати момент, найбільш зручний для вас. Разом з втратою сім-карти втрачається номер, до якого ви і всі ваші близькі давним-давно звикли, а також часто і телефони знайомих, записані на ній.


Резервна SIM-карта від Lifecell – кращий спосіб зберегти номер

Завдяки новій послузі від оператора Lifecell ви більше не будете переживати, що у вас не вийде замінити втрачену картку, або що доведеться чекати відкриття сервісного центру. Ви в будь-який зручний для вас момент можете придбати спеціальну резервну сім-карту. Коштує вона всього п’ятдесят гривень, список найближчих до вас магазинів можна подивитися на офіційному сайті оператора або ж дізнатися за номером 545 (для абонентів Lifecell дзвінки безкоштовні). Коли приходить «час Х», і ваша картка виявляється втраченої або неробочий, ви можете активувати резервну SIM-карту. Для цього достатньо зателефонувати за номером 5433 до цілодобового контакт-центр оператора. Активація є повністю безкоштовною. Після неї резервна карта стає вашою основною, їй присвоюється номер вашої старої сім-карти. Втрачена або зламана деактивується.

Як ми писали раніше, lifecell заплатить абонентам, якщо вони втратять смартфон, або його вкрадуть. Послуга для мобільних телефонів «Захисти мобільний» від lifecell включає в себе ряд функцій, в тому числі дистанційну блокування та видалення даних. У разі, якщо ви втратите смартфон, зв’яжіться з колл-центром оператора за безкоштовним номером 6911.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Банкомати «Ощадбанку» не видають готівку з карти

В минуле

lifecell решил раздать абонентам по еще одной SIM-карте: для чего она?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle