Hardnews

Банкомати «Ощадбанку» не видають готівку з карти

Ощадбанк

Харків’янин залишив негативний коментар, що стосується роботи великого українського банку «Ощадбанк». За його словами, зняти готівку з картки банку в його ж банкоматах неможливо, доводиться звертатися до партнерів, які беруть комісію за цю операцію.


Даний негативний коментар користувач залишив на сайті Мінфін. Згідно з написаним, клієнт захотів зняти зарплату зі своєї карти «Ощадбанк». Для цього він вирішив піти в саме відділення банку, однак банкомат не видав гроші. Спробувавши повторити процедуру на сусідніх пристроях, користувач зіткнувся з тією ж проблемою. Потім він вирішив використовувати термінал банку «Укрексім», що стоїть по сусідству, який є партнером «Ощад», однак той лише перезавантажився після того, як в нього вставили картку.

В результаті чоловік залишився незадоволеним роботою «Ощадбанку» аж до того, що вирішив в майбутньому змінити його на більш гідний варіант. Це ж порадили зробити і інші користувачі в коментарях. При цьому клієнт розуміє, що партнерами «Ощадбанку» є більшість інших українських фінансових структур, включаючи «ПриватБанк», і гроші можна зняти і через їх банкомати. Але тоді з користувача може бути утримана комісія, а чоловік не хоче платити просто так.

Ощадбанк

На коментар клієнта відразу ж відповів представник «Ощадбанку». Він вибачився за те, що у користувача склалося така негативна думка про фінансову установу, але також додав, що саме державний банк є другим в Україні за кількістю встановлених в країні банкоматів. Якщо йому не підійшов один варіант, то в найближчому магазині або іншому громадському закладі майже напевно знайдеться інший апарат.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

“ПриватБанк” без попередження заганяє клієнтів в мінус по карті

В минуле

lifecell вирішив роздати абонентам по ще одній SIM-картці: для чого вона?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle