Hardnews

Стало відомо у кого в Україні найшвидший мобільний інтернет

Швидкий інтернет

Американська компанія Ookla провела нове тестування швидкості мобільного інтернету в нашій країні. Результати виявилися цікавими і дещо несподіваними. У кого ж найшвидший інтернет в Україні?


Найшвидший інтернет в нашій країні

Компанія Ookla є розробником Speedtest, популярного додатка, що визначає швидкість підключення до мобільного інтернету. За підсумками другої половини 2020 року лідером виявилася компанія Vodafone. Про це стало відомо в четвер на онлайн-конференції.

За словами Тома Опачека, який займає в Ookla місце директора з продажу, понад п’ять мільйонів жителів нашої країни тестували швидкість інтернету в цей час, і найшвидшим оператором виявився саме Vodafone.

Якщо говорити про конкретні цифри, то показник швидкості у оператора склав 30,85 мегабіт в секунду, тоді як в 2019 році він склав 17,93. Середній показник швидкості завантаження склав 29,38 мегабіт в cекунду, а швидкість передачі даних – 14,1 мегабіт в секунду. У 2019 ці показники становили відповідно 19,37 Мбіт / c і 11,16 Мбіт / c.

Як ми писали раніше, діє акція «З Vodafone всі свої», до якої можна підключитися аж до 24 січня 2021 року. Для цього скористатися яким додатком My Vodafone, або комбінацією * 888 #. Пропозиція дійсна для всіх абонентів, які користуються певними тарифними планами з лінійки SuperNet. Всі, хто підключить дану акцію протягом цього періоду, отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери всіх операторів України та безлімітне користування послугами PASS: Online, Social і Video. Якщо вони у вас вже підключені, то їх оплата не стягуватиметься до 28.02.2021. Після закінчення дії акції вартість користування послугами ви і далі будете платити відповідно до умов вашого тарифу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Новый год с новими условиями: Киевстар меняет правила использования 4G

В минуле

Стало известно у кого в Украине самый быстрый мобильный интернет

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle