Статті

Що робити якщо телефон не бачить карту пам’яті

карта пам'яті

Часто користувачі стикаються з проблемою, коли смартфон не розпізнає карту пам’яті. Що робити в таких ситуаціях і чому проблема виникає? Відповіді ви знайдете в нашій статті.


Перепід’єднайте флешку

Це перше, що варто спробувати. Цілком ймовірно, що ви не повністю засунули лоток, або флешка криво села в гніздо, що і призвело за підсумком до виникнення проблеми. Так що, перш ніж пробувати наступні кроки – спершу вийміть її і вставте заново.

Встановіть причину неполадки

Якщо ви послідували першій пораді і впевнені, що підключили флешку правильно, а вона все одно не працює – тоді потрібно зрозуміти, в чому саме полягає проблема – в смартфоні або самій флешці. Для цього спробуйте підключити до мобільного гаджету іншу робочу флешку. Якщо ж він не розпізнає і її – причина в смартфоні. Цілком ймовірно, що пошкоджено гніздо, перевірте його в першу чергу.

Ще один спосіб – протестуйте флешку, підключивши її до іншого апарату. У тому випадку, якщо і він не бачить її, проблема криється в модулі пам’яті. Можливо забруднилися контакти. В такому випадку повернути флешку до життя можна, протерши її.

Відформатуйте флешку

Даний спосіб не підійде якщо ваш пристрій зовсім не бачить флешку . Однак, найчастіше при підключенні несправного модуля пам’яті вам буде показано повідомлення про проблему з накопичувачем і як рішення запропоновано форматування. Іноді це допомагає, так що, варто спробувати.

Якщо ж відформатувати флешку з телефону не виходить, вам знадобиться картрідер, що дозволяє підключити її до комп’ютера.

Несумісність смартфона і флешки

Якщо ви купили новий модуль пам’яті і підключивши його, виявили, що смартфон його не бачить, перевірте характеристики свого мобільного пристрою. У кожного гаджета є обмеження на максимальний обсяг пам’яті флешок . Наприклад, до смартфону, що не підтримує накопичувачі ємністю 32 ГБ і вище ви не зможете підключити флешку на 64 ГБ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi 11 виявися далеко не ідеальним з технічного боку

В минуле

Як отримати доступ до смартфону якщо ви не знаєте графічний ключ або пароль

В майбутнє

Також буде цікаво