Hardnews

Названі п’ять помилок користувачів, через які повільно працює Wi-Fi

Wi-Fi

Швидкість інтернету залежить від безлічі факторів, але не завжди варто звинувачувати в усіх гріхах недобросовісних провайдерів. Насамперед потрібно перевірити власні дії та облаштування квартири по п’яти пунктах, які можуть впливати на роботу Wi-Fi в будинку.


По-перше , місце розташування роутера має значення. І мова не про фен-шуй, а про банальну доступість до сигналу. Якщо дроти сильно муляють очі, господарі цілком можуть прибрати пристрій в шафу, під стіл або за телевізор – що стане великою помилкою і негативно відіб’ється на стабільній роботі домашнього інтернету. Експерти рекомендують знайти для роутера відкрите місце високо над підлогою, бажано в центрі кімнати.

По-друге , якщо в квартирі знаходиться мільйон електронних пристроїв на квадратний метр, вони будуть збивати сигнал. Це можуть бути й радіо няньки, і мікрохвильові печі, і мобільні телефони. Викидати все ці речі з дому ні до чого, просто потрібно розташувати роутер якнайдалі від них, або не користуватися, наприклад, мікрохвильовкою і інтернетом одночасно.

По-третє, кількість підключених до роутера пристроїв може уповільнювати роботу Wi-Fi. Якщо вдома ви використовуєте планшет, за непотрібністю відключайте від інтернету телефон. Якщо ж в квартирі проживає багато людей, варто купити маршрутизатор потужніший, інакше зробити сигнал більш сильним не представляється можливим.

По-четверте, не варто нехтувати захистом свого інтернету від зломщиків і сусідів, які хочуть покористуватися ним безкоштовно. Необхідно обов’язково поставити пароль на особистий Wi-Fi, а так само змінити встановлений заздалегідь пароль на роутері- це вбереже від зломів.

По-п’яте, маршрутизатор час від часу вимагає перезавантаження. За словами експертів, один раз на тиждень буде достатньо для того, щоб пристрій працював без перебоїв, а інтернет залишався швидким. Щоб перезапустити роутер, потрібно відключити його від кабелю живлення, почекати десять секунд і знову його підключити.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому безлімітний інтернет незабаром піде в минуле, розповів експерт

В минуле

6 звичних дій, які стали небезпечними в Інтернеті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle