Hardnews

Названо смартфони, які знімають краще за iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Нещодавно фахівці DxOMark оцінили камеру iPhone 12 Pro. Смартфон отримав 128 балів. Тепер експерти добралися і до найдорожчої моделі нової лінійки – iPhone 12 Pro Max. Він набрати трохи більше балів, але все одно програв по камерах флагманам Xiaomi і Huawei.


У iPhone 12 Pro Max система камер складається з основного датчика на 12 Мп, ультраширококутного модуля (12 Мп), телефото модуля (12 Мп), сенсора LiDAR і спалаху. Камера може знімати 4K HDR відео частотою кадрів 24/30/60 fps.

Загальний бал iPhone 12 Pro Max склав 130. Смартфон зайняв четверте місце в рейтингу, поступившись Huawei P40 Pro (132 бали), Xiaomi Mi 10 Ultra (133) і Huawei Mate 40 Pro (136).

Експерти похвалили в iPhone 12 Pro Max швидкий і точний автофокус, експозицію і високу деталізацію на фото. З мінусів відзначили шум на знімках при поганому освітленні і ненатуральні кольори в HDR.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо дані, які можна дізнатись про людину по номеру телефону

В минуле

Samsung Galaxy S20 FE: доступный флагман, созданный с учетом пожеланий пользователей

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle