Hardnews

В Україні дорогу PlayStation 5 роздають безкоштовно

Старт нової ігрової приставки Sony PlayStation 5 виявився досить проблемним. Справа навіть не в якості консолі – вона відмінна, а в логістичних проблемах. Епідемія COVID-19 внесла свої корективи, так що ігрова приставка стала дорогим дефіцитом. За неї доведеться заплатити не менше двадцяти семи тисяч гривень – ціна непоганого комп’ютера, між іншим. Але зараз цю унікальну консоль роздають в нашій країні безкоштовно.


Як безкоштовно обзавестися консоллю?

Залізо в новій ігровій приставці – найпотужніше. Процесор з тактовою частотою в 3,5 ГГц, вісьмома ядрами і шістнадцятьма потоками майже в півтора рази швидший, ніж у Sony PlayStation 4 Pro. Консоль обладнана SSD-диском замість звичайного твердотільного накопичувача, а також має потужний відеопроцесор з тактовою частотою в 2,23 гігагерца, для охолодження якого використовується рідкий метал.

playStation 5

 

Як же обзавестися цим дивом техніки абсолютно безкоштовно? Для цього вам достатньо взяти участь в розіграші серед наших читачів. Участь в розіграші не вимагає від вас нічого складного, досить виконати чотири дії, на що у вас піде не більше хвилини:

  • Бути підписаним на сторінку GSMinfo в Facebook.
  • Підписатися на наш канал в YouTube
  • Підписатися на GSMinfo в Google News
  • Залишити ваш Email тут

Розіграш проводиться до десятого лютого. У цей день ми опублікуємо відео на нашому ютуб-каналі, де покажемо, кому ж з читачів посміхнеться удача. Спасибі, що читаєте нас – ми завжди намагаємося оперативно доносити до вас новини технологій і мобільного зв’язку!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

5 переваг застарілої Windows 7 перед новою Windows 10

В минуле

В Украине дорогущую PlayStation 5 раздают бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle