Hardnews

Redmi Watch отримає фунціонал дорогої версії Apple Watch

Близько року тому компанія Xiaomi представила в Китаї перший розумний годинник Xiaomi Mi Watch, який спочатку був запропонований за ціною близько 190 доларів. Тепер же до виходу готується більш доступна модель під назвою Xiaomi Mi Watch Lite, яка буде випущена в Китаї під назвою Redmi Watch .

Згідно з інформацією, вказаною в отриманому пристроєм сертифікаті, перший розумний годинник Redmi має модельний номер REDMIWT01. Продукт оснащений модулем Bluetooth, пристрій для проходження сертифікації надала Xiaomi Communication Technology Co., Ltd.

Відомо, що новинка буде працювати під управлінням операційної системи MIUI for Watch. Також повідомляється, що новий пристрій буде підтримувати технологію вбудованої SIM-карти (eSIM), тобто запропонує користувачам можливість здійснювати дзвінки навіть без синхронізації зі смартфоном. Також новинка буде підтримувати завантаження і установку додатків.

Вбивця Apple Watch

Так як на світовому ринку Redmi Watch повинен вийти під назвою Xiaomi Mi Watch Lite, то ціна пристрою буде нижче, ніж у оригінальних Xiaomi Mi Watch.

Джерела повідомляють, що телефони з кодовими назвами Gauguin і Gauguin Pro будуть представлені під назвами Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro в Китаї вже в жовтні . Висловлюються припущення, що разом з ними представлять і Redmi Watch.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button