Hardnews

Huawei P40 Pro вперше позує на живій фотографії

Обговорення
Huawei P40 Pro

Китайські джерела опублікували фотографію, на якій, як стверджується, показаний флагманський смартфон Huawei P40 Pro у включеному стані.


На фотографії видно, що екран є зігнутим з боків. Крім того, в очі кидається величезна фронтальна камера, яка повинна включати два датчика зображення і додатковий сенсор між ними. Можливо, цим додатковим сенсором виступатиме часопролітної камера.

Вчора в Мережі з’явилися фотографії прототипу Huawei P40 Pro, які демонстрували задню частину смартфона. Основна камера Leica буде містити п’ять датчиків зображення, включаючи головний 52-мегапіксельний сенсор оптичного формату 1 / 1,3 дюйма. Перископна камера забезпечить 10-кратний оптичний зум.

Huawei P40 Pro

Очікується, що Huawei P40 Pro отримає однокристальну систему Kirin 990, до 12 ГБ оперативної і 512 ГБ флеш-пам’яті. Huawei P40 і Huawei P40 Pro будуть оснащені зарядними пристроями потужністю 22,5 і 40 Вт відповідно.

Huawei P40 Pro

Презентація новинок очікується 26 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Facebook Messenger чекають переміни: що зміниться

В минуле

Один з кращих камерафонів Xiaomi різко подешевшав

В майбутнє

Також буде цікаво