Hardnews

Експерти з’ясували час початку попередніх замовлень PlayStation 5

Обговорення
Sony PlayStation 5

Інсайдери з’ясували, коли почнеться пора замовлень ігрової приставки нового покоління PlayStation 5. За непідтвердженими відомостями, передзамовлення можна буде оформити вже дев’ятого вересня.


Дану інформацію надав користувач соціальної мережі Twitter з ніком IronManPS5. За його заяви, Sony збирається почати приймати заявки на попереднє замовлення консолі 9-10 числа наступного місяця. Однак на цьому приємні новини закінчуються, так як незрозуміло, в яких країнах роздача замовлень запланована на цю дату.

Якщо мислити логічно, то інформацію можна підтвердити за непрямими ознаками. Цю дату керівництво Sony могло призначити задля символізму – саме дев’ятого вересня 1995 року компанія почала продавати свою легендарну приставку, яка і стала винуватицею нинішнього успіху фірми, першу «плойку».

Хоча найближчий реліз приставки був затьмарений новинами про порівняння PlayStation 5 з її головним конкурентом – останньої консолі з серії Xbox. З’ясувалося, що виріб Microsoft має куди більш вражаючі технічні характеристики, ніж приставка Sony, які дозволять консолі спокійно «переварювати» навіть майбутні новинки, не кажучи вже про поточні, в той час як PlayStation 5 вже скоро упреться в свою стелю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетний iPhone SE стане ще дешевше

В минуле

Sony PlayStation 5 завантажує ігри в 32 рази швидше попередниці

В майбутнє

Також буде цікаво