Hardnews

Будьте уважні: Xiaomi випустить один пристрій під різними іменами

Обговорення
Xiaomi

Днями з’явилася інформація про те, що Redmi готує до випуску свій перший розумний годинник – Redmi Watch. Зараз же, завдяки свіжим витокам, стало відомо, що Xiaomi також готує новий смарт-годинник під назвою Xiaomi Mi Watch Lite. Але це не найцікавіше. Куди примітний той факт, що все ті ж інсайдери стверджують, що ці два апарати – один і той же пристрій.


Так, в базі даних датського регулятора UL Demko знайшли відомості про пристрій з модельним назвою REDMIWT02. За інформацією джерела, пристрій буде йти в комплекті з зарядним пристроєм на 5 В і 0,4 А. Але що ще більш цікаво, той же інтернет-інсайдер стверджує, що REDMIWT02 і REDMIWT01 (під цим модельним номером нібито “ховається” Redmi Watch) – це один і той ж розумний годинник, але для різних регіонів і під різними назвою.

Нагадаємо, що деякий час тому інсайдер під ніком Digital Chat Sation заявляв, що Redmi представить і почне продажі своєї новинки вже в жовтні 2020 року. Цілком ймовірно, що Xiaomi представить свій Mi Watch Lite ще раніше. Можливо навіть, що в кінці вересня поточного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Користувачів «ВКонтакте» з України вирішили ставити на облік в поліції

В минуле

MIUI 12 в маси: новий список смартфонів від Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво