Hardnews

Найдорожчий флагман Huawei провалив тест на міцність

Обговорення
Huawei Mate 40 Pro

Флагманський смартфон Huawei виявився розбитий після тесту на міцність. Про це повідомляє видання MyDrivers з посиланням на одного з китайських блогерів.


В ході огляду на девайс один з користувачів Huawei Mate 40 Pro влаштував тест на міцність. Найдорожчий девайс в лінійці китайської компанії упустили з невеликої висоти на асфальт, в результаті апарат сильно постраждав. Після контакту з твердою поверхнею задня панель флагмана виявилася розбита – на ній з’явилися великі тріщини, кілька скляних фрагментів відокремилися від корпусу.

Автор зауважив, що пошкодження отримала не тільки скляна панель, а й основна камера девайса. Судячи з фотографії, сильно постраждали два об’єктива, про працездатність внутрішніх компонентів не повідомляється. Блогер зробив висновок, що Huawei Mate 40 Pro провалив тестування.

Смартфони серії Huawei Mate 40 були представлені на заході 23 жовтня. У лінійку увійшли Huawei Mate 40, Mate 40 Pro і Mate 40 Pro +, які отримали OLED-екран з частотою відображення картинки 90 герц, флагманський процесор Kirin 9000 і камеру на три або чотири об’єктива. Вартість самого доступного телефону склала 900 євро, найдорожчого – 1400 євро.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google, YouTube, Facebook та Instagram перестануть працювати у одному з браузерів

В минуле

В Україні з’явився рідкісний бюджетний електромобіль Renault City K-ZE

В майбутнє

Також буде цікаво