Nokia 9.3 PureView та Nokia 7.3 готуються до свого анонсу

Зараз на головній

Джерела повідомляють, що компанія HMD Global, яка стоїть за Android-смартфонами під брендом Nokia, в третьому кварталі 2020 роки проведе велику презентацію, присвячену анонсу Nokia 7.3, Nokia 9.3 і невідомому смартфону.


Компанія HMD Global останні пару років успішно просуває на ринку смартфони Nokia, однак на початку року виробник оголосив про випуск 5G-смартфона середнього класу на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 765, який отримав назву Nokia 8.3. При цьому виробник не представив жодного повноцінного флагмана, але це не означає, що компанія не працює над таким пристроєм.

Як стверджує Nokia Power User, компанія повинна випустити довгоочікуваний смартфон Nokia 9.3 PureView, раніше відомий як Nokia 9.1 і Nokia 9.2, разом з Nokia 7.3 і невідомим пристроєм в третьому кварталі, якщо пандемія коронавірусу до того моменту піде на спад.

За інформацією джерела, компанія HMD Global вже почала тестування Nokia 7.3. Повідомляється, що пристрій буде доступний як з підтримкою лише 4G, так і в 5G-варіанті. Це може бути найдешевший телефон бренду з підтримкою мереж п’ятого покоління, ціна якого виявиться нижче ціни Nokia 8.3.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей