Бізнес та акції

Клієнтам «ПриватБанку» приходять SMS, після яких на них беруть кредит

ПриватБанк

Користувач великого українського банку «ПриватБанк» заявив, що даний фінансовий сервіс «зливає» дані про своїх клієнтів шахраям. З цієї причини його картку, на яку він тільки отримував зарплату і ніде «не світив», спробували зламати злочинці.


Дану інформацію чоловік опублікував на сайті Мінфін, виклавши свою думку в негативний відгук. Згідно із заявою користувача, недавно на його телефон «Привату» почали приходити дивні СМС, в яких містився код lookupcode і номер його карти. Дізнавшись у оператора банку «Альфабанк», що шахраї таким чином можуть намагатися зламати його карту, людина прийняла рішення заблокувати її, щоб оберегти себе від втрати грошей. Поки він йшов до відділення «ПриватБанку», йому подзвонив чат-бот, який від імені банку повідомив, що на його зарплатну картку хтось намагався оформити кредит. Користувач вважав, що це робили шахраї, які використовували запис.

Прийшовши до відділення банку, чоловік звернувся до представника з проханням закрити рахунок. Співробітник фінансової установи спробував переконати його просто призупинити роботу пластика або перевипустити карту, однак клієнт стояв на своєму. Коли процедура закриття рахунку була виконана, чоловік не зміг приховати свого розчарування – представник банку не тільки не попросив підтверджуючі особу документи, але ще і закрив рахунок, навіть не попросивши зняти маску з обличчя. Тобто таку ж операцію міг зробити і шахрай, просто прийшовши до відділення і перевипустивши карту під свій пароль і фінансовий телефон. Чоловік стверджує, що саме співробітники «ПриватБанку» і поширюють дані про своїх клієнтів шахраям.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Microsoft випустила оновлення Windows 7 через рік після припинення підтримки

В минуле

Стало відомо як номер карти українців можуть використовувати шахраї

В майбутнє

Також буде цікаво