Київстар

Київстар дозволив стежити за будь-яким іншим абонентом

Якщо ви переживаєте за своїх рідних і близьких і хочете завжди знати, де вони, то вам може стати в нагоді нова послуга від Київстар. Вона називається «Маячок» та дозволяє вам стежити за іншими абонентами – зрозуміло, з їхньої на те згоди.


Як підключити послугу і користуватися нею?

Якщо ви хочете підключити послугу «Маячок» для стеження за умовним номером 097-111-22-33, то ви для підключення необхідно ввести комбінацію такого виду: *147*1*4*380971112233#. Механізм, думаємо, зрозумілий, на місце нашого умовного номера потрібно вставити номер абонента саме в такому форматі, який ми вказали. Абонент, чий номер ви вказали, потім отримає СМС-повідомлення, в якому повинен підтвердити, що дозволяє вам стежити за ним.

Після того, як послуга буде підключена, ви можете дізнатися місце розташування вашого абонента, ввівши комбінацію: *147*1*1* 380971112233#. Це можна зробити і за допомогою стаціонарної версії додатка. Ви отримаєте відповідь на телефон в форматі СМС-повідомлення. Вартість визначення номера становить дві гривні. Зателефонувавши за номером 477*78, ви можете підключити пакет з чотирьох запитів, в якому кожен буде коштувати всього п’ятдесят три копійки.

Є ще кілька корисних комбінацій, які вам знадобляться для управління послугою. Наприклад, за допомогою комбінації *147*1*3# можна дізнатися список абонентів, за якими ви можете стежити. Відключити ж контроль за місцем розташування даного номера можна за допомогою команди *147*1*5*номер#.

Як ми писали раніше, найдешевший тариф Київстар за 60 гривень стало підключити набагато простіше. Так як даний тарифний план відноситься до контрактних, то для того, щоб його підключити, раніше було потрібно особисто відвідати офіс мобільного оператора з документами, що засвідчують особу, і підписати контракт. Зараз правила змінилися. Починаючи з шостого числа по 24 січня, щоб підключити даний тариф, буде досить просто подзвонити на безкоштовний операторський номер 466. Після цього ви можете користуватися ним, але з однією умовою: до 11 лютого включно вам все-таки потрібно буде підписати договір, для чого доведеться відвідати офіційний магазин оператора. В протилежному випадку вас переведуть на тарифний план «Київстар комфорт».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клиентов Ощадбанка предупредили об изменении правил оплаты через интернет

В минуле

Киевстар разрешил следить за любым другим абонентом

В майбутнє

Також буде цікаво