Статті

Що можна підключити до роз’єму для навушників в телефоні?

навушники

Роз’єм для навушників має набагато більше можливостей, ніж прийнято вважати. Через нього до смартфону можуть підключатися різні корисні прилади. Розповідаємо, що можна підключити до телефону через роз’єм для навушників 3,5 мм.


Розгалужувач

Зручне пристосування, яке дозволяє збільшити кількість роз’ємів для навушників або інших приладів, які можна підключити через роз’єм 3,5 мм.

Розгалужувач допоможе підключити декілька пар навушників, щоб слухати музику або дивитися фільм в компанії. Зазвичай пристосування подвоює кількість входів, але деякі зразки включають в себе до 4 додаткових роз’ємів.

FM-модулятор

Якщо з’єднати смартфон і автомобіль по Bluetooth не виходить, можна скористатися FM-модулятором. Він виконує функцію синхронізації телефону і аудіосистеми.

FM модулятор

Для роботи модулятор необхідно під’єднати до смартфону через роз’єм для навушників. Сигнал від мобільного пристрою транслюється на FM-частоті, а автомобільний програвач його приймає.

Селфі-палиця

Щоб не зазнавати труднощів при підключенні селфі-палки по Bluetooth, можна придбати модель, яка приєднується через роз’єм для навушників. Її можливості залишаться колишніми, а проблеми з підключенням і з’єднанням зникнуть.

Мікрофон

На більшості мобільних пристроїв вбудований мікрофон не відрізняється гарною якістю: звук спотворюється, з’являються перешкоди. Ідеальним варіантом стане придбання зовнішнього мікрофона, який підключається до смартфону через роз’єм для навушників. За допомогою цього девайса запис звуку через телефон або спілкування з друзями стануть в рази зручніше.

мікрофон

Спалах

Якщо для фотографій або відеозйомки необхідно додаткове освітлення, можна придбати пристрій, що виконує функції спалаху / ліхтарика. Він також вставляється в роз’єм для навушників, і може світити як постійно, так і тільки під час зйомки.

Антена для радіо

Щоб мати можливість слухати радіо без навушників, можна скористатися висувною FM-антеною з роз’ємом 3,5 мм. Для активації достатньо підключити пристрій до смартфону і зайти в будь-який додаток, що відповідає за настройку радіосигналу.

Смарт-ключ

Мініатюрний пристрій, який додає до смартфону додаткову фізичну кнопку. Смарт-ключ розширює можливості мобільного пристрою і дозволяє виконувати деякі дії швидше, використовуючи кілька натискань.

Пристрій вставляється в роз’єм для навушників і знаходиться там протягом усього часу використання. Щоб налаштувати смарт-ключ і задати дії для певної кількості натискань, необхідно встановити мобільний додаток (залежить від фірми виробника).

ІЧ-передавач

Ще один практично непомітний пристрій, який замінює ІЧ-порт. Він необхідний для управління «розумною» технікою для будинку: чайником, холодильником, телевізором і т.д.

ІЧ передавач

ІЧ передавач

Використовуючи ІЧ-передавач, можна підключатися до домашніх голосових помічників. Щоб почати працювати з девайсом, його необхідно вставити в роз’єм для навушників і завантажити відповідну програму.

Через роз’єм для навушників до смартфону можна підключити один з численних приладів для вимірювання:

  • Датчик інфрачервоного випромінювання.
  • Датчик електромагнітного поля.
  • Датчик перевірки напруги.
  • Прилади для визначення радіації, вологості і температури.

Ці пристрої компактні, корисні і управляються за допомогою додатків на телефоні.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли, чому їм телефонують шахраї

В минуле

Три мінуса Wi-Fi-роутера: якість, небезпека і випромінювання

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle