Київстар

Київстар дозволяє користуватися своїми послугами безкоштовно

Нещодавно Київстар, найбільший мобільний оператор в нашій країні, запустив акцію, яка дозволить абонентам користуватися його послугами безкоштовно. Дія акції – аж до кінця грудня, так що ви ще можете встигнути її підключити. Що ж для цього потрібно? Все досить просто.


Як дзвонити і виходити в Інтернет навіть з нулем на рахунку?

Акція називається «Щасливий день», і вона дозволяє вам скористатися повністю безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними дзвінками в мережі оператора. Це можливо навіть з нулем на рахунку. Ви зможете робити це протягом двадцяти чотирьох годин. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Вам прийде СМС-повідомлення, що послуга підключена успішно. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Як ми писали раніше, Київстар почав впровадження в своїй 4G-мережі нову технологію під назвою VoLTE (voice-over-LTE). Ця функція дозволяє здійснювати дзвінки по телефону безпосередньо через інтернет. Вже до кінця 2020 року технологія буде запущена всюди, де є 4G-інтернет від Київстар. Особливість VoLTE в тому, що виробники смартфонів окремо активують роботу цієї технології в мережі кожного мобільного оператора, так що для того, щоб можна було здійснювати дзвінки з усіх можливих смартфонів, необхідно провести переговори з виробниками відповідних марок. На даний момент активовані ряд смартфонів Apple: iPhone 12 і 12 Pro, iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max, iPhone XR і XS MAX, iPhone SE. Протягом 2 021 виробники смартфонів активують VoLTE на інших популярних моделях смартфонів, які підтримують цю технологію.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клиент «Новой почты» остался без посылки и денег

В минуле

Киевстар позволяет пользоваться своими услугами бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle