Vodafone

Vodafone запустив послугу, від якої в захваті українці

Оператор мобільного зв’язку компанія “Vodafone Україна” запустив послугу, від якої абоненти будуть просто в захваті – можливість консультації з лікарями в форматі smart-клініки!


Як буде виглядати мобільна клініка?

Оператор запустив смарт-клініку «Здорро» спільно з компанією Botkin.pro, яка спеціалізується на телемедичних консультаціях. На даний момент в клініці працює вже 1100 фахівців трьохсот різних спеціальностей, їх кількість постійно зростає. Лікарів можна вибирати по рейтингу – серед них багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук. Відмінна можливість отримати консультацію провідного фахівця без необхідності їхати в велике місто!

За допомогою смарт-клініки можна не тільки поспілкуватися з лікарем, але і запросити другу думку в інших фахівців, відкрити особистий кабінет пацієнта з історією звернень і результатами консультацій і багато іншого.

Всі дані лікарів і пацієнтів розміщені в спеціальному сховищі, яке відповідає абсолютно всім нормам нинішнього українського законодавства і найвищим світовим стандартам.

Надалі очікується інтегрувати в систему «Здорро» різні пристрої, починаючи від смарт-годинників і закінчуючи безліччю спеціальних професійних мобільних пристроїв, які дозволять лікарям аналізувати інформацію, яка з них надходить, щоб відстежувати стан пацієнта. Такі пристрої будуть продаватися в магазинах роздрібної мережі Vodafone Україна.

Є й інші далекосяжні плани щодо розвитку послуги. Так, планується підключити до мережі онлайн-аптеки, лабораторії, чат-бота з елементами штучного інтелекту. Він допоможе всім абонентам моніторити стан свого здоров’я самостійно, звертаючись за медичною допомогою в разі потреби. Дані, які будуть отримані протягом перших кількох місяців роботи клініки, складуть пакетні пропозиції, в які будуть входити всі найбільш затребувані послуги.

Пандемія викликала неймовірний сплеск інтересу до телемедицини. У році, що минає на платформі Вotkin.pro було проведено понад тридцять тисяч онлайнових консультацій, в порівнянні з минулим роком кількість лікарів зросла на 174%. Співпраця з великим мобільним оператором дозволить надати компанії ще більший імпульс розвитку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар позволяет пользоваться своими услугами бесплатно

В минуле

«ПриватБанк» оголосив про новорічні вихідні, скорочені дні та відпустку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle