Новини

Погані новини: Київстар і Vodafone піднімають ціни на тарифи

Компанія «Київстар», як і раніше Vodafone, оголосила про неабияке подорожчання тарифних планів вже з початку року. Це стосується послуг як стаціонарного, так і бездротового зв’язку, а також і мобільного.


Якими будуть «оновлені умови»

Оновлені умови починають діяти вже з 1 січня 2021 року. Компанія розсилає текстові повідомлення своїм абонентам, яких інформує їх про зміни. З них ми і можемо приблизно дізнатися, як ці умови будуть виглядати. Так, тарифний план «Безлім» подорожчає з 95 до 175 гривень на місяць. Крім безлімітного проводового та мобільного інтернету в нього увійде також пакет вихідних дзвінків по Україні і СМС-повідомлень. Його буде збільшено вдвічі – двісті СМС і двісті хвилин на дзвінки по Україні.

Зміни також стосуються абонентів контрактних тарифів мобільного зв’язку, які «сидять» на старих тарифних планах – три роки і старше. Їм необхідно змінити свій тарифний план на більш актуальних, або ж вони будуть переведені автоматично. Найдешевшим тарифним планом є Smart (150 гривень на місяць, за 120 хвилин і SMS, а також дванадцять гігабайтів інтернету).

Що стосується Vodafone, то вже з 28 грудня абонентська плата в тарифному плані Vodafone 4G Smart XS складатиме 45 гривень на місяць замість тридцяти п’яти. Основні умови – 1 гігабайт інтернету і 100 хвилин по Україні – залишаться колишніми.

Подорожчають і інші тарифні плани, напрімерVodafone 4G Smart S – до 85 грн (5 ГБ, 200 хвилин), а Vodafone 4G Smart M- до 130 грн (9 ГБ, 300 хвилин).

На черзі і третій оператор, Lifecell. Аж до кінця лютого наступного року абонентам тарифних планів «Лайфхак», «Інтернет Жара», «Залізна двадцятка», «4 безлімітів 2019», «Жара GO», «Жара GO PLUS» та «Комфорт» необхідно перейти на нові тарифні плани.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

OLX рассказывает украинцам, как вычислить мошенника

В минуле

Плохие новости: Киевстар, Vodafone и Lifecell поднимают цены на тарифы

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle