Vodafone

Vodafone зробив популярні послуги безкоштовними більш ніж на місяць

Нещодавно Vodafone зробив більш ніж на місяць безкоштовними популярні послуги Online Pass і Video Pass, які дозволяють вам отримати повністю нетарифікований доступ до найбільш популярних сайтів і мессенджерам. Дані популярні сервіси не підлягатимуть тарифікації і не будуть враховуватися в ліміті трафіку. Акція буде дійсна до середини січня.


Нова акція: послуги та сервіси в ній

Як ми вже писали раніше, послуга Vodafone Video Pass дозволяє отримати безліміт на найбільш популярні сервіси і відеохостінги, в тому числі Ютуб, Мегого і Нетфлікс. Раніше вона коштувала п’ятдесят гривень на місяць, і в цю ціну не входила вартість підписок на дані ресурси. Зараз її зробили безкоштовною.

Послуга Vodafone Online Pass дозволяє отримати безліміт на величезну кількість додатків, що використовуються для спілкування. Це месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom. Не підлягають тарифікації відео- та аудіодзвінки в таких додатках, як Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime. Скористатися цією пропозицією можуть абоненти таких тарифних планів передоплати, як Red Extra XS, Device M, Device L, Light +, RED XS +, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M, Partner, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Pro, Pro +, Turbo, SuperNet Unlim, Turbo 2019, Unlim 3G, Unlim 3G Plus, а також контрактних тарифних планів Red S, M, L.

Як ми писали раніше, у Vodafone тепер є послуга, яка дозволяє стежити за іншими абонентами. Називається вона «ЗнайДе». З її допомогою ви завжди зможете знайти ваших близьких, друзів або дітей, за яких переживаєте. Щоб підключити послугу, вам спочатку потрібно відправити СМС на номер 7005. Текст СМС має виглядати так: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0501234567 Син. В імені можна використовувати літери кириличного і латинського алфавітів, знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9. Потім абонент, якого ви хочете відслідковувати, отримає повідомлення з проханням дозволити відстежувати його. Щоб дозволити, він повинен відправити на номер 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил лучший безлимитный мобильный интернет

В минуле

Vodafone сделал популярные услуги бесплатными более чем на месяц

В майбутнє

Також буде цікаво