lifecell

Lifecell пропонує величезну кількість акцій з приводу «Чорної п’ятниці»

Настає «Чорна п’ятниця» – сезон розпродажів і шалених знижок у всіх магазинах. Кількість акцій, що пропонуються в різних точках продажу, що належать мобільному оператору – понад сорок штук. Які ж це пропозиції?


Акції до «Чорної п’ятниці» у мобільного оператора

На відміну від мереж інших мобільних операторів «великої трійки», мережа магазинів Lifecell є повністю дилерською. Це означає, що кожен магазин самостійно проводить свої власні акції і знижки, присвячені «Чорної п’ятниці» та іншим сезонах знижок. lifecell зі свого боку тільки контролює та підтримує ініціативи магазинів дилерської мережі, а також інформує абонентів в СМС-повідомленнях. На даний момент існує близько сорока пропозицій, в тому числі пов’язаних з нинішньою чорною п’ятницею.

Тим не менш, є акції, які є загальними для всіх магазинів і абонентів мобільного оператора. Наприклад, у всіх магазинах, включаючи онлайновий, діє на даний момент акція на смартфони Samsung – “10GB” (120 ГБ на 12 місяців). В її рамках буде розіграно чотири смартфона Samsung Galaxy А31 / 64. Також ви можете отримати п’ятдесят гігабайтів хмарного сховища lifecell повністю безкоштовно з 23 листопада по шосте грудня. Ви зможете користуватися цим сховищем протягом трьох місяців без будь-якої плати, після чого вона складе двадцять п’ять гривень на місяць.

Як ми писали раніше, компанія Lifecell дозволяє вам ділитися одним і тим же пакетом інтернету на декількох пристроях. Це досить зручно, тому що, наприклад, можливі ситуації, коли ви просто забудете поповнити один з безлічі своїх рахунків і в підсумку залишитеся без інтернету взагалі. Тепер такої проблеми виникнути не може, принаймні, якщо ви замовите послугу під назвою «МультиSIM Інтернет». Тепер у вас при наявності декількох карток вся оплата і управління послугами з надання інтернету буде проводитися в одному акаунті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Кому доверить раскрутку своего сайта?

В минуле

Vodafone подарує користувачам преміум-підписку і дванадцять гігабайтів інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво