Vodafone

Vodafone подарує користувачам преміум-підписку і дванадцять гігабайтів інтернету

Кінець листопада – це завжди сезон шалених знижок у всіх магазинах, відомих як “чорна п’ятниця”. Цього року оператор Vodafone вирішив перенести її на тиждень раніше. У числі акцій, які він пропонує абонентам – безкоштовна преміум-підписка на Youtube, гігабайти інтернету та інші подарунки.


Що можна придбати в «Чорну п’ятницю»?

Протягом тижня з 23 по 30 листопада компанія Vodafone буде пропонувати величезні знижки на смартфони і різні гаджети. Ціни на деякі моделі впадуть до сімдесяти відсотків. Також при покупці акційних смартфонів ви отримуєте безкоштовно півроку зв’язку за умовами тарифного плану Vodafone SuperNet Pro:

  • Дванадцять гігабайтів мобільного 4G-інтернету
  • Безліміт в мережі Vodafone
  • Сто п’ятдесят хвилин на інші мережі України;
  • 50 хвилин для дзвінків в Польщу, Німеччину, Італію і ще 27 країн
  • Чотири місяці безкоштовного користування сервісом YouTube Premium з послугою Video Pass.

Щоб отримати цей пакет послуг, якщо ви вже користуєтеся послугами мобільного оператора, ви повинні просто відправити безкоштовне СМС-повідомлення на короткий номер 9900 зі словами «Чорна п’ятниця». Перед цим оператор радить упевнитися, що ваша картка підтримує стандарт LTE. Якщо не підтримує, ви можете безкоштовно поміняти її на карту нового зразка, яку і потрібно буде встановити в придбаний акційний смартфон. Якщо ж ви поки не абонент оператора, то ви можете купити стартовий пакет Vodafone SuperNet всього за одну гривню, встановити в обраний вами смартфон і поповнити її на п’ять гривень для активації тарифного плану.

 

Як повідомляє компанія, вона співпрацює з найбільшими світовими виробниками, тому в рамках «чорної п’ятниці» можна отримати знижку не тільки на смартфони, але і на інші гаджети, такі, як планшети, ноутбуки, телевізори, ігрові консолі, смарт-годинник, фітнес -браслети і мобільні аксесуари. До речі, в цьому році оператор зазначив неймовірне збільшення обсягів онлайн-шопінгу – в порівнянні з минулим роком вони зросли більш ніж в чотири рази.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell пропонує величезну кількість акцій з приводу «Чорної п’ятниці»

В минуле

Vodafone подарит пользователям премиум-подписку и двенадцать гигабайтов интернета

В майбутнє

Також буде цікаво