Vodafone

Vodafone запустив повний безліміт за 7 гривень на день

До багатьох тарифні плани мобільних операторів входить значний пакет інтернету, проте завжди є люди, яким його не вистачає. На щастя, для таких завжди є безлімітні тарифи, наприклад, нещодавно запущений Vodafone тарифний план. У ньому ви отримуєте повний безліміт всього за сім гривень в день.


Яка ціна безлімітного інтернету?

Одним з найцікавіших безлімітних тарифних планів в нашій країні є відповідний новий тариф від Vodafone. За ціною, яка в перерахунку на дні – менше, ніж вартість чашки кави, ви можете отримати наступні послуги:

  • Повний безліміт 4G \ 3G-інтернету
  • Повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone.
  • Двісті хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні
  • Тридцять хвилин для дзвінків за кордон (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора).
  • Можливість обміняти дані хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин».
  • П’ятдесят СМС-повідомлень на всі українські номери.

Цей тарифний план носить назву Vodafone SuperNet Unlim. Абонентська плата в його рамках складає всього 230 гривень на місяць. Щоб перейти на цей тарифний план, перейдіть на сайт оператора і натисніть кнопку «Перейти на тариф SuperNet Unlim». Ви також можете просто придбати відповідну сім-карту в магазині.

Як ми писали раніше, Vodafone роздає деяким абонентам пакети дзвінків і гігабайтів інтернету. Подарунок від мобільного оператора поширюється в першу чергу на медиків. Ті з лікарів, які вже отримали його навесні, під час першої хвилі, зараз отримають новий пакет гігабайтів і хвилин автоматично. Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанііVodafone Україна, повідомляє, що головна мета даної акції – забезпечити для лікарів можливість завжди залишатися на зв’язку зі своїми пацієнтами. Послуги будуть нараховуватися медичним працівникам, які обслуговуються як на контрактній, так і на передплатної основі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил безлимитный тариф за 7 гривен в день

В минуле

Vodafone запустил полный безлимит за 7 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво