Київстар

Київстар запустив безлімітний тариф за 7 гривень на день

Цієї осені Київстар порадував своїх абонентів, оновивши умови ряду тарифних планів. У їх число входить, наприклад, новий безлімітний тариф за все за сім гривень в день, який зможуть підключити будь-які абоненти в нашій країні.


Які нові умови безліміту?

Даний тарифний план складно віднести до дешевих, але все ж він досить вигідний. Ось що ви отримуєте за відповідну суму в рамках стандартного пакету послуг:

  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Сто вісімдесят хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні і для міжнародних дзвінків
  • Повний безліміт мобільного інтернету
  • Можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID.

Тарифний план називається «Smart +» і представляє з себе оновлену версію старого тарифного плану «Безлім +». Абонентська плата в ньому становить 225 гривень на місяць або ж сім гривень в день, але з пропозицією «Простий старт» ви можете отримати цей тариф з абонплатою майже в два з половиною рази меншою – сто гривень на місяць.

Київстар

 

Як ми писали раніше, Київстар роздає абонентам додаткові номери в рамках однойменної послуги. Щоб підключити послугу, введіть просту комбінацію * 100 * 33 * 2 # і клавіша виклику. Ви отримаєте номер, випадково згенерований системою. Якщо вам потрібно, ви навіть можете змінити його на який-небудь інший за вашим бажанням. Якщо ви хочете призупинити дію послуги, можна за допомогою комбінації * 100 * 33 * 4 #. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні стартувала “Чорна п’ятниця” на ігри для PlayStation

В минуле

Киевстар запустил безлимитный тариф за 7 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво