Softnews

Тепер можна буде купувати товари та оплачувати послуги через Viber

Компанія Rakuten запустила нову функцію для свого месенджера Viber, завдяки якій можна оплачувати товари і послуги в інтернеті прямо через додаток. Послуга почне діяти найближчим часом в тестовому режимі, якщо вона буде користуватися популярністю, то стане обов’язковою частиною сервісу.


Суть нової опції проста – користувачі Viber зможуть купувати товари або оплачувати послуги безпосередньо через додаток, не відвідуючи магазини або сайти. Ця методика напевно сподобається людям, які люблять шопінг в мережі. Тобто користувачеві не потрібно заходити на сайт постачальника, оформляти замовлення, поміщати їх в корзину – все можна зробити прямо в листуванні Viber.

Розробники чесно попереджають, що сервіс був запущений в тестовому режимі, тому можуть виникати помилки і інші неприємні складності у використанні функції. До того ж для оплати товарів на цьому етапі доступний тільки Google Pay, проте настільки мізерний вибір платіжних систем обумовлений «молодістю» проекту. Коли тестовий режим закінчиться, розробники розширять спектр методів оплати до стандартного в пострадянському просторі.

Найцікавіше криється в місці тестування функції – як майданчик для «обкатки» прямого розрахунку була обрана Україна. Причина проста – саме в нашій країні «Вайбером» користується найбільша кількість користувачів в світі. Втім, насправді ця інформація є «витягом» з усних заяв представників компанії-розробника. Офіційна презентація Chatbot Payments, а саме так називається нова функція, відбудеться 19 листопада 2020 року.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

PS5 в Україні ще не вийшла, але купити для неї ігри вже можна

В минуле

Банкомат ПриватБанку відмовився видавати зняті гроші клієнту

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle