Київстар

Київстар дарує безлімітний інтернет деяким абонентам

Обговорення

Київстар вже запускав акцію, в рамках якої дарував деяким своїм абонентам безлімітний інтернет. Зараз її подовжено. Умови даної акції досить прості – ви повинні придбати в магазинах роздрібної мережі оператора акційний 4G-смартфон. Причому в акції участь беруть всі користувачі, де б вони не зробили покупку, в магазині чи онлайн.


Вигідна акція і як взяти в ній участь

Акція, яка носила назву «Безлімітний інтернет для смартфонів», повинна була закінчитися в березні цього року, якби не одна непередбачена ситуація. Так, ми маємо на увазі саме глобальну епідемію уханьского коронавіруса COVID-19, яка не тільки прийшла в нашу країну, а й почала останнім часом знову набирати обертів. Спочатку акцію продовжили через те, що були закриті у зв’язку з локдауном всі фізичні магазини, і далеко не всі змогли купити собі акційний 4G-смартфон. Зараз це зроблено ще й для того, щоб простимулювати українців більше сидіти вдома.

Список акційних смартфонів ви можете уточнити прямо онлайн, на сайті https://shop.kyivstar.ua/unlim4g. Якщо придбати їх в магазині, то ваша акційна пропозиція буде оформлена прямо за місцем покупки. У разі онлайнової покупки ви отримаєте свій безлімітний інтернет на протязі двох тижнів. Якщо безлімітний 4G-інтернет і так входить в ваш тарифний план, то можна оформити безліміт на будь-який інший номер Київстар. Діяти цей безліміт буде протягом трьох місяців.

До речі, безлімітом акція не вичерпується. У тому випадку, якщо ви придбаєте акційний дешевий смартфон, який підтримує тільки 3G, то вам будуть підключені додаткові три гігабайти на кожен місяць протягом трьох місяців. Решта умов аналогічні – ви можете підключити їх собі або ж, якщо ваш інтернет безлімітний, кому-небудь їх подарувати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустив повний безліміт за 4 гривні на день

В минуле

Киевстар дарит безлимитный интернет некоторым абонентам

В майбутнє

Також буде цікаво