Hardnews

Xiaomi Mi 11 – топ гравець в категорії бюджетних смартфонів

Обговорення
Xiaomi Mi 11

Аналітики вважають, що майбутня новинка Xiaomi – смартфон Mi 11, стане флагманом в бюджетній категорії сучасних телефонів. Щоб зробити такий висновок, експерти проаналізували поточні успіхи Mi 10 Pro, а також вже опубліковані в мережі дані про «начинку» майбутнього потенційного флагмана.


В першу чергу слід враховувати поточну обстановку навколо телефону Mi 10. За словами головного виконавчого директора Xiaomi Group і засновника Xiaomi Лей Цзюня, навколо популярного виробу компанії зараз спостерігається небувалий ажіотаж. За його словами, Xiaomi поставила перед собою досить амбітну задачу – по максимуму продати Mi 10 до кінця року, проте навіть аналітики не могли передбачити попиту на продукцію. На даний момент компанія розпродала всі наявні Mi 10 Pro, «в потайничках» ще залишилося кілька сотень 10 Ultra, але їх розкуплять дуже швидко. Xiaomi перевиконала «стаханівський» план, за що дякує своїм фанатам.

Xiaomi Mi 11

Саме тому Лей Цзюнь заявляє, що компанія поставила перед собою ще більш серйозний план з підкорення ринків на наступний рік. Основна надія ставиться на нову версію классики, що вже добре себе зарекомендувала – Xiaomi Mi 11. На даний момент в мережі не так багато відомостей про майбутнє телефону, але деталі, які вже просочилися в прессу, не можуть не радувати. В першу чергу, це серйозний процесор – на телефон буде встановлено Qualcomm Snapdragon 875. По-друге, це нова технологія підекранної камери. Дана технологія буде повноцінно реалізована тільки в наступному році, всі напрацювання як раз вкладаються в Mi 11. По-третє, цікавість підігріває – 100 Вт-ва зарядка, яка стане наступним етапом розвитку поточного комерційного приладу живлення для Xiaomi Mi 10 Ultra.

А тим часом, компанія припинила продажі свого флагманського смартфона.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 5 засмутить геймерів з 2K моніторами

В минуле

Нова версія Приват24 піддалася критиці – клієнти втрачають свої гроші

В майбутнє

Також буде цікаво