Майже PayPal: ПриватБанк випустив нові кредитні карти

Зараз на головній

ПриватБанк став першим банком в Україні, який налагодив випуск спеціальних карт системи UnionPay International. Це, можна сказати, «майже PayPal»: даними картками ви можете розплачуватися більш ніж у ста семидесяти країнах світу, а також користуватися спеціальними знижками і пропозиціями для постійних клієнтів.


Як оформити картки нової платіжної системи?

Ви можете оформити картки системи UnionPay International рівня Classic і Gold вже починаючи з шостого листопада в будь-якому київському відділенні ПриватБанку. Найближчим часом також очікується запуск можливості отримати цю картку без відвідування відділень банку, це буде доступно вже на всій території нашої країни.

Відзначимо, що це вже не перше «пришестя» UnionPay International у нашу країну. Вже починаючи з грудня минулого року все, у кого є картки даної системи, можуть розплачуватися ними в мережі ПриватБанку і знімати гроші в відповідних банкоматах по всій країні. Всього система працює в 179 країнах по всьому світу, а картки випускаються в 61 країні. Вона позиціонує себе як постачальник безпечних, ефективних і високоякісних фінансових послуг по всьому світу. До речі, за статистикою найбільший обсяг витрат за картками – тобто за оплатою послуг і переказами – ​​припадає саме на систему UnionPay.

Як ми писали раніше, ПриватБанк масово відкриває спеціальні біометричні платіжні термінали, які працюють за технологією FacePay24, що дозволяє оплачувати послуги за допомогою обличчя. З’явилася відповідна функція і в додатку Приват24. На даний момент цю технологію вже встановило понад сто тисяч осіб. Іншою корисною послугою, яку нещодавно запустив Приватбанк, є можливість підключити газ через мобільний телефон. Українці, як повідомляють в ПриватБанку, є одними з найактивніших користувачів інтернет-банкінгу в світі, так що введення даної послуги було всього лише питанням часу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей