Hardnews

В Україні з’явився рідкісний бюджетний електромобіль Renault City K-ZE

Renault City K-ZE

Очевидці помітили на вулицях Києва електрокар Renault City K-ZE – досить рідкісний паркетник бюджетного класу. Вартість стандартної версії даного автомобіля в середньому становить 9000 доларів, проте офіційно він в Україні не поставляється.


Даний рідкісний для нашої місцевості електрокар побачили в незвичній обстановці – його транспортував евакуатор. Виявилося, що власник машини порушив правила парковки, тому його автомобіль був доставлений на штрафмайданчик. Однак цікаво не це, а сам автомобіль – Renault City K-ZE продається в межах деяких європейських країн та в Китаї, але не в Україні. Його офіційна вартість становить $8700, проте в Україні засвітилася бюджетна версія автомобіля Рено Kwid, яка в межах Піднебесної продається за $4000. Швидше за все, власник придбав імпортну версію машини в Китаї і потім перегнав її до Києва.

Renault City K-ZE

При цьому електромобіль має вражаючі характеристики. City K-ZE є типовим «середнячком» для міста – розганяється до 105 км / год, може проїхати 200 км на зарядці, при цьому сам акумулятор отримує повний заряд всього за 2 години. Всередині салон обладнаний для повної зручності користувача – 4G, Wi-Fi, спеціальна камера заднього виду допоможе при русі в тісних умовах, кондиціонер стане приємним бонусом в спеку, інформаційно-розважальна система Easy Link дозволить цікаво згаяти час очікування.

Машина випускається китайською компанією Dongfeng Motor Group, проте власником бренду є фірма Renault. Вперше авто показали в 2018 році, електромобіль орієнтований на китайський і європейський ринки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Найдорожчий флагман Huawei провалив тест на міцність

В минуле

Через помилку в новій версії програми ПриватБанку клієнт втратив гроші

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle