Бізнес та акції

Кредитки не потрібні: ПриватБанк вирішив змінити правила роботи з картками

ПриватБанк продовжує змінювати правила роботи з картками, роблячи кредитки непотрібними. Так, до кінця цього року він планує встановити по всій території нашої країни не менше десяти тисяч платіжних біометричних POS-терміналів, які дозволяють оплачувати покупки особою за допомогою технології FacePay. Про це повідомляє Євген Васильцов, керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку.


Розширення мережі терміналів

Зараз по всій країні існує кілька тисяч POS-терміналів, що дозволяють оплатити особою. Як правило, майже всі вони знаходяться в установах готельно-ресторанного бізнесу. Проте, в даний момент банк, як стверджує Васильцов, веде переговори з великими Рітейлінговими мережами, вивчаючи сегменти, в яких технологія FacePay буде затребувана найбільше. Як приклади таких сегментів називають, наприклад, басейни. Тримати там телефон і картку – не дуже зручно, а ось розрахуватися особою за напій – цілком собі зручно. Також добре підійдуть спа-салони, всілякі гірськолижні курорти і так далі.

Збір інформації, як очікується, триватиме аж до початку листопада. Далі всі умови банку будуть сконцентровані на тих сегментах, на яких, як покажуть дослідження, технологія FacePay буде найбільш корисною.

Деякі висловлювали побоювання, що установка терміналу, що підтримує дану технологію, буде дуже дорогою. Однак дані побоювання безпідставні. Установка терміналу, що підтримує технологію FacePay, обійдеться бізнесу рівно в стільки ж, у скільки обходиться і класичний термінал.

Як ми писали раніше, 22 жовтня ПриватБанк запустив послугу, яка потрібна майже всім українцям. Вона стала можливою завдяки угоді, яку банк уклав з українським Нафтогазом. Суть послуги в тому, що тепер ви можете підключити газопостачання всього в кілька натиснень. Українці, як повідомляють у ПриватБанку, є одними з найактивніших користувачів інтернет-банкінгу в світі, так що введення даної послуги було всього лише питанням часу. Підключити її досить просто. Спочатку необхідно перейти на веб-сайт Приват 24 або ж відкрити його на смартфоні. Потім потрібно вибрати розділ «Послуги / Мої постачальники / Газ». Після цього вам запропонують ввести адресу будинку або квартири, яку ви хочете перевести на газопостачання від Нафтогазу. Під вкладкою з адресою буде іконка, на якій буде намальований значок Нафтогазу. Натисніть на цю вкладку, і вкажіть по ній ваші персональні дані, а також EIC-код.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Watch Lite – або коли на Apple Watch не вистачає

В минуле

Кредитки не нужны: ПриватБанк решил изменить правила работы с карточками

В майбутнє

Також буде цікаво