Статті

Паролі які неможливо зламати: як придумати і не забути пароль – 2 способи

пароль

Найчастіше більшість людей придумують легкі паролі, щоб не забути їх. Адже це дійсно зручно. Зайшовши в акаунт соц. мереж або інших платформ, легше і швидше вбити легкий пароль, ніж складний. А якщо придумати складний пароль, то його потрібно кудись записати, а якщо немає поруч папірця на якому твій пароль? Це буде великою проблемою.


Але є і зворотна сторона легкого пароля – це легкий доступ для злому. Хакеру, хоча краще сказати зломщику, адже хакери не зламують паролі звичайних користувачів. Ну так от, хакерам не важко зламати ваш пароль за пару секунд. Як правило, легкі паролі створюються з цифр дати народження, імені або прізвища.

І розшукати інформацію коли ви народилися і як вас звуть зовсім не важко. Тому, багато генерують підбір паролів для кожного користувача індивідуально, виходячи з його імені, прізвища та дати народження.

Після чого, ваш пароль зламуються, а з ним і акаунти в соц. мережах, пошти і навіть доступ до ваших грошей. Тому, паролі потрібно створювати такі, які не будуть пов’язані з вами, принаймні це не дата народження і ваше ім’я.

Названо найгірші паролі в світі для захисту акаунтів

Який пароль вважається найнадійнішим?

  • Велику роль відіграє довжина пароля, бажано від 8 до 16 символів
  • Найскладніше зламати той пароль який містить букви, цифри, знаки і якщо якась із букв буде заголовна (Caps Lock)
  • Пароль не повинен містити вашу особисту інформацію (дата народження, ім’я і прізвище, ваше місто, вулицю або імена ваших дітей)

Як придумати і запам’ятати надійний пароль?

Варіант 1

Для цього нам буде потрібно будь-яки вираз, який ви завжди пам’ятаєте і знаєте. Ну наприклад ось таке: “Копійка гривню береже“, всім відомий вислів, а головне ви знаєте його і в принципі ніколи не забудете. А тепер, нам потрібно витягти перші дві букву з кожного слова, виходить наступне: КоГрБе. Ну і додамо сюди 100, так як саме стільки копійок в гривні.

Тепер нам потрібно перевести літери на латиницю: KoGrBe100

Ось такий вийшов надійний пароль.

Варіант 2

Якщо ви хочете щоб для кожного сайту або соц.семережі був свій пароль, то можна дещо придумати. Наприклад ви придумуєте пароль для соц. мережі Facebook, відповідно і пароль буде однокласники тільки латинською і задом-наперед.

Ось так: Facebook> koobecaF_KoGrBe100.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Дістанеться кожному українцю: Монобанк масово видає карти

В минуле

iPhone 12 виявився небезпечним для шкіри рук

В майбутнє

Також буде цікаво