Hardnews

Фарба з iPhone 12 злазить через кілька днів після покупки

Все частіше власники iPhone 12 і iPhone 12 Pro діляться своїми враженнями від використання смартфонів. Як це часто буває після запуску нових смартфонів, найбільший резонанс викликають негативні відгуки, так як на хороші мало хто звертає увагу.


Відомий китайський блогер, у якого в Weibo понад 5 мільйонів передплатників, є давнім користувачем техніки Apple. Він поділився своїми враженнями від використання смартфона. На його думку, нова-стара форма корпусу робить пристрій не дуже зручним для використання, при цьому задня частина є дуже слизькою.

Він підтвердив, що через пару днів після використання він зіткнувся з проблемою відшарування фарби на металевій рамці корпусу. У зв’язку з цим він порекомендував відразу ж помістити новий смартфон в захисний чохол. На форумі MacRumors також є тема, в якій підтверджується факт відшарування фарби на сріблястому смартфоні. Раніше повідомлялося , що тільки в золотому кольорі iPhone 12 Pro особливо стійкий до появи подряпин і відбитків пальців. Ймовірно, Apple вирішила не використовувати відповідний технологічний процес при виробництві смартфонів в інших кольорах.

iPhone 12

Також в Мережі з’явилися такі фотографії з магазину Apple. За однією з версій, новенький смартфон привернув занадто велику увагу користувачів, які хотіли потримати його в руках, проте це все одно не є виправданням такого швидкого відшарування фарби.

Також китайський блогер додав, що якість зв’язку Wi-Fi і 4G залишилися на рівні iPhone 11 Pro. Зміни помітні тільки в мережі 5G. Він зазначив, що якби не був фанатом Apple, то не став би купувати смартфон.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Видаліть негайно: ці два десятки застосунків з Google Play небезпечні

В минуле

Вартість інтернету в Україні зросте в 3 рази

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle