Статті

3 речі, які можуть “добити” ваш смартфон

Багато хто вважає, що якщо він наклеїв на свій девайс захисне скло і засунув його в чохол, то тепер його “маленький помічник” в безпеці. Але ось тільки правильно користуватися смартфонами люди так і не навчилися.


Щодня користувачі “доламують” свої гаджети з власної вини, але винен, на їхню думку, завжди виробник. Яким чином? Розповімо нижче.

Китайські зарядки

Зараз всі намагаються на всьому зекономити. Багато свято вірять, що зарядні пристрої з китайського підвалу це те ж саме, що і фірмові зарядки від іменитих брендів. Ну тільки логотипу немає, за який переплатити довелося б.

Навіть коли береш в руки такий “зарядник”  то відчуваєш цю дешевезну. А що там усередині? Та біс його знає. Угробити акумулятор таким пристроєм простіше, ніж зуби почистити.

зарядка смартфону

Хтось скаже, що все життя користується такими зарядниками і у нього все добре. Іржавої ложкою теж можна суп їсти, але чи будете ви це робити?

Зима вже близько, а це значить …

А це значить, що будуть морози. Для смартфона, як і для будь-якої іншої техніки, подібні умови є екстремальними. Хто користувався замерзлим телефоном, той напевно пам’ятає як він загальмовано виконує всі дії.

А ще багато хто пам’ятає, що в мінусову температуру заряд акумулятора просто танув на очах, як закохана дівчина перед хлопцем з гітарою.

Залишитися з вимкненим телефоном це вже неприємно. Та й від швидкої втрати заряду батарея точно спасибі не скаже.

У морозну погоду радимо носити смартфон у внутрішній кишені куртки, або засунути його в рюкзак, так по глибше.

Смартфон не собачка, йому грітися на сонечку не потрібно

Люди часто залишають свої девайси на підвіконні або в машині прямо під сонцем. Не робіть цього!

Тривала дія прямих сонячних променів шкідлива не тільки для людини, але і для телефонів.

Пекуче літнє сонце розігріває поверхню до такого, що руку обпікає при торканні. Смартфон в таких умовах отримає гарантований перегрів.

А це так само позначиться негативно на акумуляторі. Зараз багато виробників роблять апарати зі скляною задньою кришкою. Якщо батарея вздуется, то скло просто трісне. Так само від перегріву може пожовтіти дисплей і тут врятує тільки повна заміна модуля. Скільки коштує поміняти Amoled екран ви і самі здогадуєтеся.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button