Softnews

Функціонал Viber поповнився унікальною можливістю

Обговорення

Після чергового оновлення месенджера Viber користувачі змогли оцінити нову функцію – нагадування всередині програми. Дана можливість дозволяє створювати в «Моїх нотатках» події, прив’язані до дат, а також виставляти способи нагадування про них.


Варто зауважити, що раніше подібні замітки виставляти не можна було, тепер є можливість цю опцію активувати в нотатках. Для цього необхідно відкрити розділ, після чого виділити в листуванні необхідне повідомлення шляхом тривалого натискання на нього. Після цього з’явиться набір опцій, в яких ви можете вибрати потрібний тип нагадування. Потім залишається тільки вибрати дату, при настанні якої буде активовано повідомлення, і закрити меню.

Дана опція надійшла з останнім оновленням, яке також викликало деякі помилки у ряда користувачів. Зокрема, частина власників програми не могли створювати секретні чати, деякі повідомлення з листувань віддалилися. Після цього розробники допрацювали свій контент і помилки були усунені.

Додаток Viber регулярно поповнюється новими опціями, розробники ведуть постійну роботу, доповнюючи функціонал вдалими ідеями, скопійованими з аналогічних програм, а також вигадуючи нові. Наприклад, останній апдейт додав можливість створювати голосування в групах, що дуже допомагає викладачам вести уроки через віддалену систему навчання. Також тепер в «Вайбере» можна видаляти повідомлення в листування як у себе, так і у співрозмовника. Ще можна створювати секретні чати, листування в яких видаляється через заданий проміжок часу, а дана функція ще навіть не реалізована у більшості конкурентів компанії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Фейковий додаток «Приватбанк» продовжує обчищати кишені українців

В минуле

Експерт назвав смартфони, що вибухають

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle