Статті

Правда, що телефон може сам дзвонити на інші номери?

Обговорення

Деякі з власників телефонів останнім часом все частіше стикаються з такою проблемою, як самостійні виклики, які відбуваються пристроєм без їх відома. Власник такого «самостійного» телефону зазвичай думає, що проблема криється в самому пристрої. Можливо, справа в багах на апаратному рівні, або є які-небудь проблеми з екраном, що призводять до мимовільного набору номерів телефоном.


Але якщо уважно вивчити в мережі скарги на дивну поведінку телефону, вимальовується досить цікава картина. Багато хто помічав, що після невдалої спроби додзвонитися до абонента (коли він не відповідав на дзвінок), через деякий час він отримував виклики, але в телефоні користувача який здійснив дзвінок, він не відбився. Тобто телефон раптово починав самостійно дзвонити, але в вихідних дзвінках записів не було.

Зазвичай такий мимовільний виклик виглядає як звичайний дзвінок, але триває не більше декількох секунд і тут же скидається.

Як виявилося, справа не в будь-яких проблемах з телефоном, і містикою тут теж не пахне. Це «витівки» операторів стільникового зв’язку. Фішка змушує абонентів передзвонювати, щоб з’ясувати, навіщо їм дзвонили. Природно, стільникові оператори заробляють на цьому в масштабах країни чималі гроші, тому афішувати відключення цієї опції не в їхніх інтересах. Якщо звернутися до них, швидше за все піде відповідь, що послуги автодозвону у оператора немає. Проте якщо ви дійсно зіткнулись з цією проблемою, тоді треба бути більш наполегливим. Ось що вказана про цю послугу в білоруського мобільного оператора:

«Автодозвон» – це сервіс, який дозволяє встановити автоматичний дозвон іншому абоненту, якщо номер був «зайнятий» або «недоступний».

Інформацію про доступність цієї послуги в українських операторів ми так і не знайшли.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон
Комментарии для сайта Cackle

4 папки на Android, які ви ніколи не повинні видаляти

В минуле

Зірочка на екрані смартфона – що вона означає і навіщо потрібна?

В майбутнє

Також буде цікаво