Бізнес та акції

Новенький Kia: ПриватБанк розіграє авто серед своїх клієнтів

Обговорення

Міжнародні перекази в форматі cashless набагато зручніші, ніж звичні перекази готівки, і набагато більш сучасні. Тому ПриватБанк спільно з компанією Visa вирішив привчити своїх користувачів до їхнього використання. Робить він це досить оригінальним способом, розігруючи авто серед клієнтів. Як же отримати автомобіль Kia Xceed, користуючись послугами банку?


Як обзавестися автомобілем

Для того, щоб взяти участь в розіграші автомобіля, ви повинні спочатку. зареєструватися на сайті банку. Далі вам потрібно відправити або отримати не менше трьох міжнародних переказів на загальну суму від п’ятисот доларів або еквівалентно за допомогою карти Visa. В акції беруть участь ті користувачі послуг банку, які виконали ці умови, а також здійснили не менше п’ятнадцяти транзакцій в магазинах або Інтернеті за допомогою даної карти, Google Pay або ж Apple Pay.

Участь у цій програмі беруть всі без винятку різновиди термінових грошових переказів та міжнародних платежів, які ви можете отримувати або відправляти за допомогою рахунків ПриватБанку. Це як Swift, Western Union, RIA, MoneyGram, PrivatMoney, Intel Express, Sigue, Meest, Welsend, так і просто прямі міжнародні перекази з картки на картку. Виплати від таких міжнародних компаній, як Payoneer, TransferGo, TransferWise теж беруть участь в акції.

Як раніше попереджав ПриватБанк, в столиці з’явилися «небезпечні» банкомати, які зловмисники використовують для кардингу (крадіжки грошей з карток користувачів). Кіберполіції України спільно з СБУ провела операцію по захопленню злочинців, які крали гроші з карток простих громадян. Вони набували в даркнета спеціальні пристрої для скіммінгу – зчитування інформації з карток – і отримували таким чином доступ до них. Попалося четверо осіб, в даний момент вирішується, який запобіжний захід їм припишуть. Слід пам’ятати, що це тільки верхівка айсберга: спіймати злочинця досить складно, і значить, величезна кількість кардерів зараз орудує в усіх областях нашої країни. Затриманим злочинцям вже пред’явлені звинувачення. Серед них – шахрайство, незаконне використання технічних засобів з метою отримання інформації, несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних систем.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новая Почта наконец запустила долгожданную услугу

В минуле

Новенький Kia: ПриватБанк разыграет авто среди своих клиентов

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle