КиївстарНовини

Київстар обмежив мобільний інтернет для всіх користувачів

Обговорення

Починаючи з учорашнього дня, п’ятого жовтня, вступили в дію зміни в розподілі інтернету від Київстар для користувачів даного мобільного оператора. Обмеження по швидкості діяли у нього завжди, але зараз вони стали набагато більш помітними.


Лімітний «безлімітний» інтернет

Практику, яка називається «Політикою справедливого користування мережевими ресурсами», Київстар ввів дуже дано. Якщо ви вичерпували три гігабайти трафіку, то інтернет не пропадав, але швидкість урізалася до 0,8 Мбіт / сек до кінця доби. Таким чином, насправді ліміт високошвидкісного інтернету був, і він становив вісімдесят чотири гігабайти на місяць (в більшості тарифних планів передплати «місяцем» вважається двадцять вісім днів або чотири тижні). Оператор стверджував, що менше одного відсотка користувачів підпадало під ці обмеження.

Політику було переглянуто. Тепер добових лімітів більше немає, їх замінено місячними. Після вичерпання сорока гігабайтів на місяць ви потрапляєте під «Політику» і ваша швидкість буде обмеженою до кінця місяця. Таким чином, незважаючи на те, що тепер ви можете раз на місяць завантажити п’ять гігабайтів, не переживаючи через ці витрати, насправді ви отримуєте більш ніж удвічі менше інтернету, ніж раніше.

Оператор продовжує стверджувати, що сорока гігабайтів на місяць досить для чого завгодно. За допомогою нової послуги «Турбо Кнопка» можна замовити додатковий швидкісний гігабайт, але ціна кусається – десять гривень. В умовах другої хвилі пандемії COVID-19 багато хто продовжує працювати з дому, і одна відеоконференція на пару годин, якщо не буде кабельного інтернету, просто «знищить» весь пакет і швидкість, яка і так, будемо чесні, далеко не завжди досягає декларованих оператором двадцяти мегабіт в секунду, але урізається при цьому все одно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Знайдений елементарний спосіб продовжити термін роботи смартфона

В минуле

Киевстар ограничил мобильный интернет для всех пользователей

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle