Hardnews

Названа безпечна дистанція при контакті з хворим на COVID-19

Обговорення
Коронавірус

Вчені Центру з контролю і запобігання захворюванням США уточнили дистанцію зараження COVID-19. Перебувати на відстані одного метра від зараженого – недостатньо для обмеження інфікування.


Дослідники повідомляють , що для того, щоб обмежити зараження коронавірусом, перебувати на такій відстані від інфікованого може бути недостатньо. Згідно з даними вчених, збудник вірусу може переноситися на відстань до 1,8 метра. Фахівці відзначили, що випадки зараження таким способом вже були зафіксовані

Вірогідність заразитися коронавірусом збільшується в закритих просторах, оснащених поганою системою вентиляції. Крім того, великі шанси заразитися, якщо інфікований часто дихає, наприклад, під час фізичної активності або співу. Найчастіше, в свою чергу, люди заражаються при тісному контакті з хворими.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

150 минут и 15 Гб за 5 гривен в день: новинка от Vodafone

В минуле

Розкрито смартфони Nokia, що оновляться до Android 11

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle